Apie Depeche Coffee

 

Labas,

 

Mano vardas Marija, esu „Depeche Coffee“ įkūrėjaKavos pasaulyje atsidūriau 200metais, kai studijuodama pirmame kurse įsidarbinau viename populiariame kavinių tinkle Vilniuje.  Tada dar net nebūčiau pagalvojusi, kad kava taps neatsiejama mano gyvenimo dalimi! Bet geriausi dalykai gyvenime ateina netikėtai.

Per visą darbo laiką kavos industrijoje sužinojau, kiek daug yra skirtingų kavos rūšių, porūšių, kavos paruošimo būdų ir kokia nesuskaičiuojama galybė yra kavos skonių! Šis gėrimas man yra ne tik rytinė energijos bomba, o ir žinių šaltinis, kuriuo noriu pasidalinti su kitais. Būtent todėl subūriau komandą ir Halės turguje nusprendžiau atidaryti skrudyklą, kurioje visiems matant, be jokių paslapčių, šviežiai skrudiname kavos pupeles!

Kurdama “Depeche Coffee” siekiu, kad meistriškai ir šviežiai paskrudintą kavą būtų galima nusipirkti kiekvienam, ne tik atėjus į Halės turgų, bet ir neišėjus iš namų – užsisakant e.parduotuvėje ir gaunant į paštomatą arba pristatant tiesiai į Jūsų namus! Pagrindinis „Depeche Coffee“ tikslas yra, kad kiekvienas kavos mylėtojas rastų sau tinkamiausią variantą – todėl turime rūšines bei regionines kavas, skirtas plikymui ir filtrinėms kavoms ruošti,  taip pat galime pasiūlyti įvairius blend’us, skirtus espresso aparatams.

Tikiu, kad greitai susitiksime prie “Depeche Coffee” kavos puodelio mūsų skrudykloje Halės turguje, kavinėsė Gedimino pr. 2A, Visalaukio g. 1 arba apsiperkant e.parduotuvėje! 

Iki pasimatymo,

Marija